Firma Rob-Bud

Firma Rob-Bud Robert Ciemski posiada wieloletnie doświadczenie zdobywane nie tylko w Polsce ale również za granicą. Firma do tej Pory działała wyłącznie z polecenia tak zwaną pocztą pantoflową, lecz wymogi rynku spowodowały, że firma chce rozwinąć swoją działalność w Polsce. Miejsce wykonywania prac nie ma dla nas znaczenia.

Firma specjalizuje się w realizacji nowoczesnych projektów aranżacji wnętrz oraz pracach remontowo-budowlanych mieszkań i obiektów przemysłowch (szkół, fabryk, przedsiębiorstw, biurowców itp… ).  Dbamy o jakość wykonywanych prac, a do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Mamy za sobą szereg ambitnych i satysfakcjonujących realizacji w zakresie prac remontowo-budowlanych.
Wykończenia mieszkań pod klucz od A do Z w tym zawierających się prac:
  • prac elektrycznych, instalacyjnych i wentylacyjnych
  • prac hydraulicznych
  • prac ogólnoremontowych i wykończeniowych
  • realizacje planów aranżacji wnętrz oraz wszelkich projektów wykończeniowych

Etapy pracy

Aż do pełnego zadowolenia

Spotkanie z Klientem i omówienie wymagań odnośnie przeprowadzanych prac.

Wizyta fachowców pod docelowym adresem i oględziny mieszkania lub domu

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod fore to tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua ut enim ad.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod fore to tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua ut enim ad.

Historia firmy

Wiele lat doświadczenia

Początek zdobywania doświadczenia

Pierwsze kroki w branży remontowo - budowlanej stawiałem na praktykach zawodowych w firmach budowlanych w rodzinnym Sierpcu..

Praca za granicą

Chęć zdobycia doświadczeń oraz poznania technik stosowanych na zachodzie skłoniły mnie do wyjazdu za granicę.

Powstanie firmy Rob-Bud

Doświadczenie zdobyte w remontach mieszkań oraz chęć dalszego rozwoju i dalszego działania w branży budowlanej skutkowały rozpoczęciem działalności gospodarczej.

Pierwszy samodzielny remont

Doświadczenia zdobyte podczas prac remontowych prowadzonych pod okiem specjalistów pozwoliły podjąć samodzielną pracę.

Powrót do kraju

Zdobycie doświadczenia w remontach oraz pozyskany kapitał pozwoliły na powrót do kraju. Osiadłem z rodzinnym Sierpcu i tu obecnie działam.